Skříňové nástavby

Výroba, montáž a opravy skříňových nástaveb

 • Ocelový, nebo AL rošt
 • Rozměry dle přání zákazníka
 • Různá provedení
 • Prachotěsné skříně
 • Izolované skříně
 • Plywoodové skříně
 • Pekárenské skříně pro přepravu pečiva
 • Chladící a mrazící skříně
 • Chladírenské skříně s úpravou pro maso ve visu
 • Doplňky

Skříňové nástavby prachotěsné hliníkové:

Nástavby jsou vyráběny ze speciálních hliníkových profilů, opláštění je z lakovaného hliníkového plechu, standardně spojeného nýtováním, nebo klemováním. Jednotlivé panely jsou spojeny systémem Snap-Lock, který zabezpečuje velice kvalitní a pevné spojení.

Zadní portál je vyroben z ocelových lakovaných profilů. Zadní dveře jsou standardně dvoukřídlé, kování dveří hliníkové eloxované, nebo nerezové.
Spodní rošt je vyroben z ocelových profilů, povrch je buď lakovaný, nebo zinkovaný. U menších typů nástaveb je možno vyrobit celohliníkový rošt.
Uvnitř nástavby je oplechování chráněno laťováním proti proražení, nebo celoplošnou překližkou. U nástaveb, sloužící například pro převoz nábytku může být vnitřek nástavby vypolstrovaný jekorem.

Podlaha je vyrobena z vodovzdorné překližky a její tloušťka je volena dle zatížení nástavby.

Skříňové nástavby izolované:

Nástavby jsou vyrobeny ze sendvičových panelů o síle dle druhu - použitelnosti.Spojené jsou lepením, hrany překryty lištami. Spodní rám je vyroben z ocelových lakovaných profilů. Podlaha je izolovaná a povrch tvoří litá pryskyřice. Zadní rám je z nerezového plechu a zadní dveře standardně dvoukřídlé s nerezovým kováním.

Nástavby jsou určeny pro přepravu zeleniny, potravin a pečiva. V jiném provedení mohou být nástavby bez izolované podlahy (protiskluzová překližka).

Skříňové nástavby plywoodové:

Panely nástavby jsou speciální, složené z překližkového jádra, oboustranně potažené laminátem. Takto vyrobené panely mají výborné pevnostní parametry a jsou odolné proti proražení. Ostatní části jsou shodné s hliníkovými nástavbami.

Skříňové nástavby pekařské:

Nástavba je vyrobena z polyuretanových panelů, spojených lepením. Hrany jsou překryty lištováním. Rám podlahy je vyroben z ocelových lakovaných profilů. Podlaha je izolovaná z vodovzdorné překližky o síle 15 - 18 mm.

Nástavby jsou dodávány v několika variantách. Dodáváme i nástavby s chlazeným nákladovým prostorem pro převoz cukrářských výrobků. Skříňové nástavby jsou odvětrávány standardně větracími mřížkami, dle požadavků je dodáváno větrání nucené.

Standardně jsou nástavby dodávány bez zadních dveří a na pravém boku jsou dvoje dvoukřídlé dveře. Rám dveří je vyroben z nerezového plechu a závěsy dveří z nerezu a jsou zapuštěny.

Skříňové nástavby chladící a mrazící:

Polyuretanové panely jsou spojeny lepením, obvodové hrany překryty lištami. Podlaha je vyrobena jako monoblok s výztuhami. Mezirám je ocelový, ošetřený lakováním.

Vrchní vrstva podlahy je z lité protiskluzové pryskyřice. Zadní rám je z nerezového plechu. Vnitřní teplotu udržuje chladící agregát Carrier, nebo Thermoking. Dle požadavků na vnitřní teplotu jsou skříně stavěny z panelů o různých tloušťkách.

Skříňové nástavby chladící s úpravou pro maso ve visu:

Konstrukce těchto skříní je stejná, jako výše uvedené chladící a mrazící nástavby, ale mají zesílený a vyztužený strop. Pro zavěšení háků jsou používány dva systémy "C" profil a trubkový profil.

skříňová nástavba mrazírenská ''LAMBERET''

prodej skříňové nástavby LAMBERET d4420 x š2070mm, dráhy na maso ve visu chladící agregát zn. TERMOKING s el.přípojkou

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Skříňové nástavby, Skříně, skříňové nástavby

Máte zájem o skříňové nástavby? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


RSS

Novinky

30. 08. 2016

Kampaně IVECO

Kampaně IVECO

Originální náhradní díly IVECO - to nejlepší, co můžete svému autu dát.

Archiv novinek

Autocentrum Hajek Tynec Nad Labem


321 781 169


Servis

Jsme autorizovaný servis s moderním a profesionálním vybavením.

Kontakty, pobočky

Prodej vozidel Kolín - Týnec nad Labem

 • Lžovická 301
 • Tel.: 321 781 169

Prodej vozidel Vysoké Mýto

 • Voštice 106
 • Tel.: 465 421 502

© 2017, AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

SEO a internetový marketing